חנות וירטואלית

חנות וירטואלית
 
חדשות ומבצעים
מותגים
SAMSUNG
LG
TOSHIBA
Proview
Sony
Western Digital
Microsoft
Kingston
Intel

חנות וירטואלית

חנות וירטואלית היא הכלי שמאפשר לנו להציג מוצר או שרות לקהל הקונים המעונינים לרכוש מוצר באמצעות מסחר אלקטרוני. בחנות וירטואלית מתבצעים כל התהליכים המסחריים הקשורים למסחר, חנות וירטואלית מאפשרת לנו לקבל הצעת מחיר, לשלוח תעודת משלוח, למכור את המוצר ולגבות את התשלום בעבור המוצר.

חנות וירטואלית היא חנות המפעילה מערכת טכנולוגית חכמה המאפשרת לנו לצפות במגוון המוצרים המוצעים למכירה, ולהזמין את המוצר בו אנו מעוניינים, חנות וירטואלית יוצרת בחברה האנושית של העידן הדיגיטלי תרבות צריכה חדשה לגמרי שיש לה מאפיינים אחרים מתרבות הצריכה שהיינו מורגלים לה בעבר.

בחנות וירטואלית קהל הקונים הוא אינסופי , היות והיום אנו חיים בכפר גלובלי שבו משתמשים ברשת האינטרנט ניתן להגיע לחשיפה מקסימלית של המוצרים שאנו מעונינים למכור . או של המוצרים שאנו מעונינים לקנות.

החנות הוירטואלית המאפיינת את המסחר האלקטרוני משנה את כל כללי המשחק של המסחר, כיום אין צורך לפתוח סניפים חדשים בארצות אחרות ואין צורך להשקיע כסף  בהרחבת צוות המכירות או בהגדלת המלאי, כיום תהליך הקניה והמכירה הפך להיות קל ופשוט ואינו דורש מהצדדים השונים השקעה גדולה של זמן וכסף.

היתרון המשמעותי של חנות וירטואלית הוא העובדה שהיא פתוחה 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה, וכל גולשי האינטרנט יכולים להגיע אליה, חנות כזו משנה את הרגלי הצריכה שלנו ומאפשרת לחנות המסורתית להחשף לקהל יעד עצום של לקוחות פוטנציאלים תוך השקעה כספית מינמלית. בנוסף לכך החנות הוירטואלית הביאה להגברת התחרות בשוק הכלכלי של הכפר הגלובלי, להוזלת מחירים של מוצרים רבים, ולהגדלת רווחים ממכירות של מוצרים בכפר הגלובלי.

חנות וירטואלית היא חנות המשתמשת בשרותי אבטחת מידע והצפנת מידע וכך היא מאפשרת ללקוחות לבצע קניה בטוחה ללא חשש. אמצעי התשלום בחנות וירטואלית הוא בד"כ כרטיס האשראי של הלקוח .התהוותה של החנות הוירטואלית הביא לשנוי באסטרטגיות של שיווק ומכירה ולהתפתחות אסטרטגיות חדשות המותאמות למסחר אלקטרוני המתבצע באמצעות החנות הוירטואלית.

כעת נותר לנו לראות לאן פניה של החנות הוירטואלית, מה יהיו התמורות והשנויים של המסחר האלקטרוני המתבצע באמצעות שפע החנויות הוירטואליות ברחבי העולם.

 

חנות וירטואלית זו הוקמה ע"י יאללה   חנות וירטואלית  
רכישה מאתר זה הינה מאובטחת ב SSL 256BIT